Piątkowy (25.08) wiec premiera Mateusza Morawieckiego na Rynku w Kolbuszowej miał również element humorystyczny. Jego bohaterką była statystka. Głośnio o tym w sieci.
Chodzi o młodą kobietę, która stojąc za politykiem PiS, nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Można było wręcz odnieść wrażenie, że statystka jest zażenowana sytuacją, w jakiej się znalazła.
O jaką sytuację chodzi? Nie wiemy. Być może śmieszyła ją miejsce, w którym się znalazła. Może zobaczyła kogoś znajomego w tłumie, a może po prostu tak reagowała na słowa premiera.
W każdym razie stała się ona bohaterką Internetu. Świadczą o tym liczne filmiki z jej udziałem, na które można natknąć się w mediach społecznościowych.
Tak było, by nikt nie miał wątpliwości 🤣🤣🤣 pic.twitter.com/oFFpOs1DRk
— Ewa (@Ewa0909Ewa) August 26, 2023






![Statystka na wiecu premiera Morawieckiego w Kolbuszowej hitem Internetu. „Co ja robię tu?” [WIDEO] Statystka na wiecu premiera Morawieckiego w Kolbuszowej hitem Internetu. "Co ja robię tu?" [WIDEO]](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2023/08/Statystka-Morawiecki-1024x575.jpg)




![Studio Figura Kolbuszowa świętuje urodziny. W programie: cekiny, kobieca energia i mnóstwo niespodzianek Tłumy na otwarciu Studia Figura Kolbuszowa. Działo się dużo [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2024/11/Otwarcie-Studia-Figura-450x252.jpg)