Płatne parkingi na Rynku?
Kierowcy od lat narzekają na brak miejsc parkingowych na Rynku. Swoje robią ci, którzy na kilka lub kilkanaście godzin zostawiają tam swoje auta i jadą innym środkiem lokomocji np. do pracy.

Swojego czasu pojawiła się idea wprowadzenie czasowego ograniczenia parkowania. Wydawało się, że tak się stanie, ale koniec końców nic z tego nie wyszło. Teraz jest inny pomysł na odblokowanie miejsc postojowych w centrum miasta. To wprowadzenie tam płatnej strefy parkowania.
Konsultacje w tej sprawie odbędą się w poniedziałek (18.02) o godzinie 15 w siedzibie Fundacji na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, przy ul. Wolskiej 2. Celem spotkania, które organizuje Urząd Miejski, jest poznanie opinii mieszkańców i ich sugestii na temat płatnej strefy parkowania na Rynku.

Loading poll ...

2 Komentarze

  1. Niech radni się najpierw wezmą za obniżeniem opat za odpady i lepszym ich podzialem. Dlaczego 3 osobowa rodzina która w okresie letnim ma max jeden 30l worek odpadów na 2 tygodnie. I jeden worek plastiku raz na miesiąc. Ma płacić tylko kilka złoty mniej od 6 osobowej rodziny która tych śmieci ma 5 razy więcej. A dlaczego tak bo emeryci i renciści nie mają pieniędzy na zakupy więc produkują mniej odpadów. Może jakieś ulgi dla rodzin w których jest przewaga takich osob? Lub rzadsze przejazdy. Poza tym niech najpierw posyłają pisma ile za te odpady ma się płacić. Bo jak ktoś robi przelew przez internet to ostatnia informacje o cenach ma z 2017 roku.

  2. Bardzo słusznie. Grube dupska jak sie ruszą to będą mogły kolejną porcje pasztetu i cukru wepchnąć w siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.