Kiedy remont Łąkowej?

Jak uchronić Kolbuszową Dolną przed zalaniem?
Ulica Łąkowa to jeden z najważniejszych traktów w Kolbuszowej Dolnej. Problem w tym, że jej stan jest daleka od ideału. Innymi słowy – droga ta wymaga pilnego remontu.

Mieszkańcy Kolbuszowej Dolnej proszą więc o punktowe załatanie dziur w jak najszybszym czasie, a w przyszłości kompleksowej modernizacji całego odcinka. Czy się doczekają? Jeśli tak, to kiedy?
Burmistrz Jan Zuba w pisemnej odpowiedzi na interpelację radnego Piotra Panka w tej sprawie zaznacza, że remont ulicy jest możliwy, ale w latach następnym. – W tym roku możemy jedynie przy użyciu emulsji i grysów dokonać drobnych napraw punktowych – oświadczył burmistrz Kolbuszowej.

1 Komentarz

  1. czemu nikt nie debatuje nt. ulicy Handlowej i Wiktora? Proszę poruszyć tę kwestię.
    Gdyż jest to wstyd dla miasta, gdzie mieści się dość sporo firm i to niektórych całkiem dużych, znaczących – lokalnie i nie tylko.
    Ulica to istna tragedia, proszę spróbować nią jechać z prędkością dozwoloną w mieście – 50km/h, a zgubicie koła, zawieszenie. Dziura na dziurze, spore nierówności, koleiny.
    Firmy te codziennie na pewno odwiedza wielu handlowców, dostawców, czy nawet sami klienci. Przecież to jest nie do pomyślenia, że od X lat nikt tej drogi nawet nie ruszył aby wyremontować, a z roku na rok jest tylko gorzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.