Kasia Krawczyk z zespołem RoseMerry wygrała przegląd Rzeszów Breakout Days. „Charyzmatyczna wokalistka”

Kasia Krawczyk z Kolbuszowej z zespołem RoseMerry wygrała prestiżowy przegląd bluesowy. "Charyzmatyczna wokalistka"

Grupa RoseMerry z kolbuszowianką, Kasią Krawczyk na wokalu wygrała przegląd zespołów bluesowych w ramach Rzeszów Breakout Days. Jak czytamy w werdykcie jury, doceniono „sceniczną bezpretensjonalność i charyzmatyczną wokalistkę”.

Breakout Days to festiwal muzyczny, organizowany przez Estradę Rzeszowską ku pamięci legendarnego gitarzysty i wokalisty, Tadeusza Nalepy.
W ramach wydarzenia w środę (13.09) w Rzeszowskich Piwnicach odbył się konkurs zespołów bluesowych. Wystąpiło w nim, wcześniej wyłonionych w przesłuchaniach, 12. wykonawców.

Zaprezentowali oni swoje interpretacje utworów Tadeusza Nalepy. Główną nagrodę przeglądu (6000 zł) zgarnęła grupa RoseMerry z charyzmatyczną wokalistką z Kolbuszowej, Kasią Krawczyk.

– Dziękujemy jury za docenienie tego, co zrobiliśmy na scenie w 10 minut z dużym udziałem adrenaliny, stresu i emocji, które pokierowały muzyką Breakout’u i Miry Kubasińskiej przez nasze ciała, po nasze instrumenty. Teraz potrzebujemy snu, odpoczynku i ogarnięcia tego wszystkiego, co się wydarzyło – pisała na „gorąco” Kasia Krawczyk.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.