Jurek Owsiak zaprasza do Kolbuszowej [WIDEO]

Jurek Owsiak zaprasza do Kolbuszowej [WIDEO]

Kolbuszowski sztab 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikował dziś materiał wideo. W nagraniu tym Jurek Owsiak zwraca się do mieszkańców miasta nad Nilem i okolic. Oto treść jego komunikatu:
„Siema, Kolbuszowa. Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem będziemy zbierać pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. „Przejrzyj na oczy” – oto hasło 30. Finału.

Cieszymy się bardzo, że 30 stycznia zagracie z nami. W atmosferze przyjaźni, wspaniałej zabawy zagrajmy jeszcze głośniej i większą pozytywną energią – tak, by słyszał nas cały świat.

Wiem, że gracie cały weekend. Zaczynacie bardzo muzycznie w piątkowy wieczór w klubie K2, żeby w sobotę pobiec w biegu „Policz się z cukrzycą” i na dobre rozkręcić się w niedzielę. Tego dnia oprócz kwesty organizujecie zajęcia animacyjne dla dzieci, turnieje w planszówki, spotkania z ekspertami dla rodziców i na koniec odpalicie światełka do nieba. Kolbuszowa, dzięki, że jesteście z nami. Ściskam Was mocno. Kolbuszowa, siema – mówił Jurek Owsiak.
Kolbuszowski WOŚP mieścił się przy Liceum Ogólnokształcącym. Placówkę tę wspiera między innymi Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego „Chlebek”.  Szefową sztabu jest Małgorzata Miąso. Pomaga jej Tomasz Chlebek.

Kolbuszowska WOŚP zagrała na 32 tysiące złotych

Jedynym patronem medialnym tego wydarzenia jest nasz portal: kolbuszowalokalnie.pl.

Przypomnijmy, że ostatnio Wielka Orkiestra zagrała w Kolbuszowej na 32 000 zł. Pieniądze te trafiły do szpitalnych oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.