Jan Puzio: – To skandal, co wyprawia ten człowiek

Jan Puzio: - Zróbcie w końcu porządek w GOKSiR

– To co wyprawia szef jednej z jednostek urzędu to skandal i wstyd dla gminy. W firmie prywatnej takim ludziom nie pozwala się mieszać zaprawy – złościł się Jan Puzio, przewodniczący Rady Gminy Raniżów.

Sprawa dotyczy  wysoko postawionego urzędnika gminy Raniżów, który miał… kraść on obiady.

Wszystko miało dziać się kilka tygodni temu w Trzebosi, gdzie dyrektor miał dorabiać w jednej z firm produkcyjnych. Pracował popołudniami.
Z czasem w zakładzie…  zaczęło ginąć jedzenie. Dosyć szybko podejrzenie padło na urzędnika, który wszystkiemu jednak zaprzeczał. Gdy jednak żywność nie przestawało znikać, sprawdzono monitoring.

– Okazało się, że pan dyrektor nie tylko podjadał kolegom obiady, ale także wynosił je do domu. Natychmiast „podziękowano” mu i wyrzucono z roboty – przekazuje nasz informator.

W Raniżowie wszyscy wiedzą, o kogo chodzi. Zwłaszcza, że to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia afera z jego udziałem. Dziś ten temat na forum Rady Gminy Raniżów podniósł Jan Puzio.

– Myślę, że trzeba głośno powiedzieć, że to, co wyprawia szef jednej z jednostek organizacyjnych urzędu, to jest skandal i wstyd dla całej naszej gminy. Niestety to jest tak, że w firmie prywatnej takim osobom nie pozwala się mieszać piasku z cementem, a w administracji to uchodzi – denerwował się przewodniczący Rady Gminy.

Wysoko postawiony urzędnik… kradł obiady?

4 Komentarze

  1. Ludzie to wszystko spisek który ma zablokować Darkowi awans na sekretarza gminy. Nie wierzcie w to co tu piszą. Darek to najlepszy znawca kóltóry jaki mógł się ranizowianom trafić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.