Przedszkole Językowe „Happy Kids” w Kolbuszowej pod naszą lupą [ZDJĘCIA, WIDEO]

"Happy Kids" - pierwsze przedszkole językowe w powiecie

Niepublicznej Przedszkole Językowe „Happy Kids” w Kolbuszowej oficjalnie rozpoczęło rekrutację. Zaprasza dzieci w wieku od 2,5. do 6. lat. Oferta placówki jest szeroka i bardzo atrakcyjna.

„Happy Kids” to jedyne przedszkole językowe nie tylko w Kolbuszowej, ale i w powiecie. Mieści się ono przy ulicy Bora Komorowskiego 14.

Przedszkole językowe

Zajęcia odbywają się codziennie. Maluchy, podzielone są na dwie grupy (młodszą i starszą).

Dzieciaki spędzają tam czas na zabawie i przy okazji uczą się czterech języków: angielskiego, włoskiego, niemieckiego i francuskiego.

Kadrę pedagogiczną tworzą osoby empatyczne, twórcze i zaangażowane w pracę z dziećmi. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych salach od poniedziałku do piątku, w godz. 6.30-17.

Pasowanie na przedszkolaków "Happy Kids" - zdjęcie główne.

Oficjalne otarcie placówki miało miejsce we wrześniu 2022 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, bo przedszkole nie stoi w miejscu, tylko nieustannie poszerza swoją ofertę.

Imprezy i eventy

Cyklicznie odbywają się tam różnego rodzaju imprezy. Co roku placówka organizuje obchody Dnia Babci i Dziadka oraz Dni Mamy i Taty.

Dzień Babci i Dziadka 2024 z Przedszkolem "Happy Kids" - zdjęcie główne.

Zawsze przed świętami Bożego Narodzenia maluchy odwiedza Św. Mikołaj, a potem organizowana jest uroczysta Wigilia.  

W lutym w przedszkolu odbywa się Bal Karnawałowy. Na czas zabawy dzieciaki zamieniają się w bajkowe postaci. Dziewczynki wcielają się w role księżniczek czy wróżek, a chłopcy przebierają się z kolei w królewiczów i rycerzy.

Maluchy biorą także udział w Wiosennym Festiwalu Małych Krokodyli, i odnoszą tam sukcesy.

„Happy Kids” dba również o mamy, a dokładniej o ich zdrowie. Chodzi o zajęcia fitness, które organizuje placówka w ramach programu „Aktywna mama to szczęśliwe dziecko”.

Akcje charytatywne

„Happy Kids” gra również z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku maluchy wystąpiły z programem artystycznym w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego.

Natomiast w biegu „Policz się z cukrzycą wzięła udział dyrektor placówki, Edyta Mokrzycka.

Tak było na biegu „Policz się z cukrzycą” - zdjęcie nr 13.

To nie jedyna aktywność przedszkola w akcjach charytatywnych. „Happy Kids” co roku wspiera „Szlachetną Paczkę. Dodatkowo pani dyrektor jest jedną z wolontariuszy, którzy w „Weekend Cudów” obdarują potrzebujących ludzi.

W przedszkolu odbywa się także zbiórka darów dla przytuliska dla bezdomnych zwierząt. Zbierane są przede wszystkim: karma, koce, smakołyki, legowiska oraz zabawki dla czworonogów.

Więcej informacji na temat „Happy Kids” można znaleźć na stronie internetowej i na Facebooku przedszkola. Nr tel.: 665-548-280.

Zobacz WIDEO

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.