Dachowanie w Leszczach, dwie osoby w szpitalu

Pijany kierowca

Wczoraj w nocy na drodze powiatowej w Leszczach doszło do dachowania auta, w wyniku którego do szpitala trafiło dwoje rannych 18-latków.
Z informacji policji wynika, że około godziny 22:30 kierujący fiatem punto, 18-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego, jadący w kierunku Niwisk, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Samochód przewróciło się na dach.

Kierowca tłumaczył, że próbował ominąć zwierzę, które wbiegło na drogę. Razem z nim jechało troje pasażerów. Wszyscy są mieszkańcami powiatu sandomierskiego. Dwoje z nich, dziewczyna i chłopak, w wieku 18 lat zostali ranni i trafili do szpitala.

Kierujący był trzeźwy. On oraz 17-letnia pasażerka nie odnieśli obrażeń. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku. Fiat trafił na policyjny parking. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
Kolbuszowscy policjanci apelują do kierowców o rozsądek i ostrożność: – Pamiętajmy, że spadające nocą temperatury mogą powodować, że jezdnia staje się śliska. Dostosujmy prędkość do warunków panujących na drodze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.