Akcje na rzecz Emilki Wilk pozytywem 2021 roku

Prawie trzy tysiące w trzy godziny dla chorej Emilki

Wspólnie uznaliśmy, że największym pozytywem 2021 roku były akcje charytatywne na rzecz Emilki Wilk z Kupna. Na to wydarzenie głosowała prawie połowa internautów.

Głosowanie w sprawie największego plusa minionego roku w powiecie odbywał się dwutorowo.
Na Facebooku (Nasza Kolbuszowa) zdecydowanie wygrały akcje charytatywne na rzecz Emilki Wilk, uzyskując poparcie aż 70,9 procent ogółu głosujących. Na naszym portalu najlepszy wynik uzyskała elektryfikacja linii kolejowej (37,38 %).

Po zsumowaniu wszystkich wyników okazało się, że największym pozytywem 201 roku uznano akcje pomocowe na rzecz malutkiej Emilki (49 %).

Przypomnijmy, że ta malutka dziewczynka ma bardzo chore serduszko. Jedyną szansą na jej przeżycie jest operacja zagranicą, której ogromne koszty dla jej rodziców są jednak przeszkodą nie do pokonania. Ludzie ci nie zostali jednak sami.

Mieszkańcy organizują akcje charytatywne na rzecz ich córeczki. W Szkole Podstawowej w Kupnie w tym celu odbył się dla niej kiermasz. Sporo pieniędzy na ten cel udało się także zebrać podczas eventu w Galerii Nad Nilem w Kolbuszowej.
W akcję pomocy włączył się kolbuszowski Św. Mikołaj, który w Wigilię organizował przejażdżkę wokół Rynku. Pomagają także internauci, którzy licytują dla niej różnego rodzaju fanty i usługi.

Drugi wynik w naszym plebiscycie uzyskała elektryfikacja kolbuszowskiej kolei. Na inwestycję tę głosowało 26,46 % internautów. „Brązowy medal” przypadł przebudowie ulicy Handlowej – 6,17 %.

Głosowanie na kolbuszowalokalnie.pl

Akcje na rzecz Emilki Wilk pozytywem 2021 roku
Głosowanie na Facebooku

Akcje na rzecz Emilki Wilk pozytywem 2021 roku

Ostateczne wyniki

Akcje na rzecz Emilki Wilk pozytywem 2021 roku

Pozytywy 2018-2021

  • 2018 – Sokół w czwartej lidze.
  • 2019 – Skuterem dla Karoliny.
  • 2020 – Przebudowa dworca.
  • 2021 – Akcje dla Emilki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.