Życzenia wielkanocne od proboszcza Kolegiaty

KOLBUSZOWA. Ks. Lucjan Szumierz z koronawirusem

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy tradycyjne życzenia wiernym złożył ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty Wszystkich Świętych oraz dziekan dekanatu Kolbuszowa–Wschód.
„Przez ostatnie godziny, jak kiedyś niewiasty i apostołowie, doświadczamy ciszy pustego grobu. Niech ona napełnia nasze serca Bożym Pokojem i daje nam siły, abyśmy szli przez życie zjednoczeni z tym, który jest jedynym zbawicielem świata.

Z okazji Świąt Wielkanocnych składam życzenia wszelkiej pomyślności i Bożego Błogosławieństwa. Niech Zmartwychwstały obdarza nas potrzebnymi łaskami: odwagą, mądrością i miłością.

By ten wyjątkowy czas – w tym roku czas próby, przezwyciężania pandemii i jej skutków – przemieniał nasze serca, uczył nas co dobre, co służy prawdziwemu rozwojowi każdemu z nas, naszych rodzin, a przez to naszej Ojczyzny.

Słowa otuchy kierujemy też do naszych rodaków przebywających na obczyźnie. Mimo oddalenia, bądźmy razem, bądźmy przy Zmartwychwstałym, bo w jedności jest siła. Idźmy w przyszłość z Chrystusem, stając się jego świadkami.

Alleluja, Chrystus żyje”.
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.