Wspólne kolędowanie
W niedzielę (20.01) o godzinie 15 w Miejskim Dom Kultury w Kolbuszowej odbędzie się „Wspólne Kolędowanie”. To cykliczne wydarzenie organizowane przez MDK i parafie z terenu powiatu.

Tym razem w Domu Kultury zaśpiewają: chór parafii p.w. Św. Brata Alberta w Kolbuszowej, schole dziecięca i młodzieżowa parafii p.w. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej oraz parafii Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Zarębkach. Jasełka misyjne z kolei zaprezentują reprezentanci parafii p.w. Matki Bożej Pocieszenia w Lipnicy: szkolne koło misyjne, Liturgiczna Grupa Ołtarza, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz schola „Sikorki”. Wstęp jest wolny.
Poniżej kolęda w wykonaniu młodzieży ze scholi, Liturgicznej Służby Ołtarza i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w parafii p.w. Wszystkich Świętych w Kolbuszowej

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.