Złodzieje na stacji paliw w Widełce. Co ukradli?

Złodzieje na stacji paliw w Widełce. Co ukradli?

Dwaj mężczyźni ukradli ze stacji paliw Widełce paliwo i benzynę. Żeby było mało, obaj podróżowali autem, które miało kradzione tablice rejestracyjne.
Do kradzieży doszło w piątek (27,08) na stacji paliw w Widełce. Z ustaleń kolbuszowskiej policji wynika, że mężczyzna zatankował benzynę do kanistra i nie płacąc za nie poszedł w stronę lasu.

Niedaleko stacji paliw, na bocznej drodze, mundurowi zauważyli stojących obok osobowego forda trzech mężczyzn pijących piwo. Oświadczyli oni, że zepsuło im się auto i czekają na znajomych.

Cała trójka, to mieszkańcy powiatu rzeszowskiego, w wieku 18, 32 i 35 lat. Funkcjonariusze zauważyli, że tablice rejestracyjne są niezgodne z naklejką identyfikacyjną znajdującą się na szybie auta.

Po sprawdzeniu pojazdu okazało się, że właściwe „blachy” są w bagażniku forda. 18-latek wyjaśnił, że ukradł tablicę poprzedniego dnia, na terenie powiatu rzeszowskiego. Mężczyźni poinformowali też, że zabrakło im paliwa i wtedy 35-latek poszedł na pobliską stację, gdzie ukradł benzynę.
Mało tego, 32-latek przyznał się do kradzieży piwa, które właśnie wypili. Policjanci przejęli skradzione tablice i alkohol. Trwają dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.