Zaczepiał dziewczynki i obnażał się przed nimi

Okradł chłopców na obozie sportowym

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaczepiał nieletnie dziewczynki i obnażał się. Grozi mu za to kara do trzech lat więzienia

We wtorek (26.10) policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkanki, która powiadomiła o mężczyźnie, który w Trześni obnażał się w obecności jej 13-letniej córki.
Z relacji kobiety wynikało, że wracającą ze szkoły dziewczynkę zaczepił przejeżdżający obok kierowca. Nastolatka zatrzymała się myśląc, że przejezdny chce zapytać o drogę. Nagle zauważyła, że siedzący w samochodzie osobnik ma rozpięte spodnie…

13-latka pobiegła do domu i powiedziała o zdarzeniu swojej matce, która powiadomiła policję.

Funkcjonariusze powiązali zdarzenie z podobnym przypadkiem, do którego doszło cztery tygodnie wcześniej w Ostrowach Tuszowskich.

Tam również 13-letnią dziewczynkę zaczepił jadący samochodem mężczyzna, który podczas krótkiej rozmowy, obnażył się na jej oczach.

Policjanci zgromadzili materiał, który pozwolił im na wytypowanie sprawcy tych przestępstw. To 34-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego.

Wczoraj (28.10) rano funkcjonariusze przeszukali jego dom i samochód. Zabezpieczyli komputery, które będą przebadane. Zatrzymano też 34-latka.
Policjanci postawili mu zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz prezentowania czynności seksualnej. Grozi mu za to do trzech lat więzienia.

Decyzją prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. Trwają dalsze czynności.

1 Komentarz

  1. Trzeba się zapisać do PiS. Oni bezkarnie mogą prezentować w tv ulubione kawałki ze swoich filmów … Nawet gorsze rzeczy robią dzieciom na granicach. I nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.