Na „podwójnym gazie” do sklepu w Cmolasie

Pijany kierowca

Pijany kierowca jechał całą szerokością drogi krajowej nr 9. Wpadł, kiedy zatrzymał się, żeby… zrobić zakupy w jednym ze sklepów w Cmolasie.

Do zdarzenia doszło w środę (18.11). Po godzinie 15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej otrzymał dwa zgłoszenia od kierowców jadących drogą krajową nr 9 w stronę Cmolasu. Mężczyźni poinformowali o bmw, za którym jechali. Podejrzewali, że jego kierowca jest pijany.
W sklepie w Cmolasie

Według ich relacji kierowca jechał od jednej krawędzi jezdni do drugiej i zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu. Dzięki przekazywanym informacjom, policjanci szybko dotarli do mężczyzny, który zatrzymał się, aby… zrobić zakupy w jednym ze sklepów na terenie Cmolasu.

Policjanci wylegitymowali i sprawdzili stan trzeźwości wskazanego mężczyzny. Jak się okazało podejrzenia zgłaszających okazały się uzasadnione. „Kierowca” miał 3,2 promila alkoholu w organizmie.

Policja apeluje

34-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, bo o nim mowa, został doprowadzony do komendy policji w Kolbuszowej. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Jego sprawą zajmie się sąd.
Policja apeluje do kierowców: – Piłeś alkohol, nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania, reaguj! Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie. Obywatelskie zgłoszenia zapobiegają niejednokrotnie zagrożeniom jakie niosą nietrzeźwi kierowcy na drogach – podkreślają mundurowi.

1 Komentarz

  1. pokazac morde tego pijaka publicznie !!!!! skoro nie wstyd go w takim stanie jechac to co slizkodzi zebysmy wszyscy go poznali i mogli gnojowi podziekowac ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.