Wybierz zajęcia pozalekcyjne ze szkołą ACCENT

Wybierz zajęcia pozalekcyjne ze szkołą ACCENT

Już w ten weekend w Galerii Navigator w Mielcu odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych. Będzie tam obecna też kolbuszowska szkoła języków obcych ACCENT. Zapoznasz się z jej ofertą, promocjami i bonusami. Będzie także można zapisać się na konkretny kurs.

Przed nami wrzesień, a więc początek roku szkolnego. Stąd inicjatywa Targów Zajęć Pozalekcyjnych. Odbędą się one w sobotę i niedzielę (28-29.08), w godzinach 12-17 w mieleckiej Galerii Navigator. Propozycji na kreatywne zajęcia na pewno tam nie zabranie.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych

Swoją ofertę zaprezentuje również szkoła języków obcych ACCENT, która w Kolbuszowej funkcjonuje na drugim piętrze budynku przy ulicy Obrońców Pokoju 7 (nr tel. 571-528-231).

Placówka ta zaprasza na zajęcia z języków: angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego.

Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu. Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych.
W ten weekend w Galerii Navigator szkoła ACCENT zaproponuje także swoje propozycje na zajęcia pozalekcyjne. Przedstawiciele placówki odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

A więc koniecznie przyjdźcie ze swoimi pociechami i wspólnie wybierzcie ciekawe i rozwijające zajęcia.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.