Dlaczego warto uczyć się z misiem Teddy Eddie?

Miś Teddy Eddie zachwycił dziś dzieci [ZDJĘCIA]

Szkoła języków obcych ACCENT w Kolbuszowej zaprasza dzieci na cykl spotkań z misiem Teddy Eddie.

Najbliższy taki event odbędzie się w sobotę (04.09) w Galerii nad Nilem. Będzie tam można nie tylko spotkać misia Teddy Eddie, ale także zapoznać się z jego metodą nauczania języka angielskiego. W programie też konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Jej głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Dlatego też zajęcia są pełne komunikacyjnego użycia języka. Uaktywnia się go poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

Realizacja każdej z Ksiąg Teddy Eddie to około 60 spotkań od 35 do 55 minut każde. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Wyjątkiem jest poziom Teddy Eddie Mini, który przewidziany dla dwulatków – tu zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Lektorzy zajmujący się tą metodą uczestniczą w serii szkoleń dotyczących metodyki nauczania języka obcego, specyfiki pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz pracy z metodą. Lekcje są regularnie hospitowane i omawiane z opiekunem, który został przeszkolonym przez licencjodawcę.
Bardzo ważnym aspektem tej metody jest kontakt lektora z rodzicami. Mogą oni liczyć na:

  • lekcje otwarte;
  • maile z informacjami na temat przerabianego materiału oraz propozycjami powtórek z dzieckiem w domu (opcjonalnie informacje na e-dzienniku);
  • regularne, ustne informacje dla rodziców na temat postępów grupy, czy indywidualnych dzieci, udzielane po zajęciach;
  • pisemne raz w semestrze raporty o postępach dziecka.

Szkoła ACCENT jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie z wyłączną licencją na teren miasta i gminy Kolbuszowa. Placówka mieści się na drugim piętrze budynku przy ulicy Obrońców Pokoju 7. Rezerwacji można dokonywać pod nr tel.: 571-528-231. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dlaczego warto uczyć się z misiem Teddy Eddie?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.