Naucz się hiszpańskiego ze szkołą ACCENT

Wybierz zajęcia pozalekcyjne ze szkołą ACCENT

Hiszpański jest drugim, po angielskim, najczęściej używanym językiem na świecie. Możliwość nauki sprawnej komunikacji tą mową daje szkoła ACCENT. Placówka ta zaprasza do Kolbuszowej na lekcje hiszpańskiego dzieci, młodzież i dorosłych.

Najnowsze dane mówią, że obecnie za pomocą języka hiszpańskiego jako ojczystym posługuje się około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach. Dotyczy szczególnie mieszkańców Ameryki Południowej, Europy, zachodniej Afryki i Azji (Filipiny).

Dalsze sto milionów używa hiszpańskiego jako drugiego języka, natomiast liczba ludzi w ogóle mówi tym językiem przekracza półtora miliarda.

Jest więc oczywistym, że znajomość hiszpańskiego oznacza dziś nie tylko rozwój intelektualny, ale także otwiera nowe możliwości życiowe.

W Kolbuszowej szansę na naukę tego języka daje mieszcząca się przy ulicy Obrońców Pokoju 7 szkoła ACCENT. Lekcje hiszpańskiego organizowane są tam dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zadzwoń po szczegóły. 571-528-231. Zapisz się na zajęcia, na pewno nie będziesz tego żałować.

Naucz się hiszpańskiego ze szkołą ACCENT

Placówki kształci wykorzystując podręczniki (tylko dla szkół językowych) wraz z nowoczesnym oprogramowaniem. Dzięki temu trwale zapamiętasz słowa i wyrażenia, przełamiesz barierę w mówieniu, poprawisz płynność wypowiedzi. Zajęcia prowadzą przyjaźni i doświadczeni lektorzy.

Na kursantów czekają sale multimedialne wraz z interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego FUNFLOOR, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

Konkurs w szkole ACCENT. Wygraj zniżkę na kurs

W ofercie szkoły są także zajęcia z języka hiszpańskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu. Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych.

Promocje i bonusy

Szkoła ACCENT jest akredytowanym centrum nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat metodą Teddy Eddie z wyłączną licencją na teren miasta i gminy Kolbuszowa.

Placówka cały czas prowadzi zapisy na rok szkolny 2021/2022 i zaprasza do skorzystania z promocji. Oferowane bonusy:

  • rodzinna: 5% zniżki dla drugiego członka rodziny zapisanego na kurs w danym semestrze,
  • dla studentów: 5%,
  • przy płatności za rok z góry: 7%.

Szkoła ACCENT przygotowała specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 50 zł. Aby uzyskać rabat, przyjaciel musi zapisać się na kurs języka angielskiego. Podczas zapisu do szkoły musi podać twoje dane. Zgłosić się osobiście w sekretariacie szkoły. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

Zniżki ogólne

  • pakiet stały klient – osoby kontynuujące naukę – 50 zł od wartości każdego kursu,
  • pakiet poliglota – osoby uczęszczające na dwa kursy równocześnie – 100 zł od wartości każdego kursu,
  • rabat dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • pakiet rodzinny – dwie osoby lub więcej z tej samej rodziny np. rodzeństwo, małżeństwo itp. – 50 zł od wartości każdego kursu.

Uwaga, zniżki nie łączą się.

Więcej informacji na stronie www.szkolaaccent.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.