Wjechała autem do rowu. Była tak pijana, że nie mogła ustać na własnych nogach

Pijany kierowca

W Porębach Kupieńskich kierowcy zauważyli w rowie samochód osobowy marki Chevrolet. Z pojazdu wyszła kobieta, która nie mogła ustać na własnych  nogach. Miała w organizmie prawie trzy promile alkoholu.

W niedzielę (22.01), po godzinie 15, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Porębach Kupieńskich, gdzie przejeżdżający kierowcy zauważyli w przydrożnym rowie osobowego chevroleta.
Z pojazdu wyszła kobieta, która miała problem, by ustać na własnych nogach. Jak się okazało była to 32-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego.

Badanie wykazało w jej organizmie 2,88 promila alkoholu. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszała zarzuty kierowania samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości.

1 Komentarz

  1. Jak czytam o pijanych kobietach robi mi się niedobrze, sama jestem kobietą ale nigdy nie doprowadziłam się do takiego stanu. A przede wszystkim jeśli zdarzyło mi się wypić, choćby piwo nigdy nie wsiadłam pozniej za kierownicę. Problem alkoholowy tyczy się nie tylko mężczyzn ale coraz więcej kobiet ulega temu nałogowi… A później jest niebieska kartą, wypadek pod wpływem aż przychodzi dzień gdzie zabierają dzieci do ośrodka opiekuńczego…. Opanujcie się kobiety….!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.