Mają sprawców brutalnego pobicia na zabawie tanecznej w Trzęsówce
W ręce kolbuszowskiej policji wpadli sprawcy pobicia, do którego doszło na początku tego miesiąca na zabawie tanecznej w Trzęsówce. Zatrzymani to trzej mieszkańcy gminy Cmolas  w wieku 21-25 l.
–Z ustaleń policji wynika, że sprawcy pobicia przyjechali samochodem osobowym w rejon zabawy. Najpierw zaatakowali 36-latka i 25-latka, którzy razem z grupą znajomych stali w miejscu, gdzie sprawcy zaparkowali pojazd. Kiedy jeden z pokrzywdzonych informował o zdarzeniu policję, mężczyźni pobili przechodzącego obok nich 38-latka. Dodatkowo jeden z napastników uderzył i wytrącił telefon dzwoniącej po pomoc kobiecie i groził jej, aby nie wzywała policji.
Pozostali uczestnicy zabawy, widząc sytuację, ruszyli zaatakowanym na pomoc. Wtedy agresorzy uciekli. Pobici mężczyźni trafili do szpitala. Najbardziej ucierpiał 38-latek, który był hospitalizowany najdłużej.
Sprawcom pobicia grozi im do 5 lat więzienia. Póki co, prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci m.in. dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.


9 Komentarzy

  1. czy ta zabawa miała zabezpieczoną profesjonalna ochronę, czyli ochroniarzy, to powinien sprawdzić prokurator, jeśli nie to zakaz dla takich zabaw, bo jest niebezpiecznie, bo strażoki to żadna ochrona , zwłaszcza w trzęsówce, tam nigdy porządku i bezpiecznie nie było

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.