Mają sprawców brutalnego pobicia na zabawie tanecznej w Trzęsówce
W ręce kolbuszowskiej policji wpadli sprawcy pobicia, do którego doszło na początku tego miesiąca na zabawie tanecznej w Trzęsówce. Zatrzymani to trzej mieszkańcy gminy Cmolas  w wieku 21-25 l.
–Z ustaleń policji wynika, że sprawcy pobicia przyjechali samochodem osobowym w rejon zabawy. Najpierw zaatakowali 36-latka i 25-latka, którzy razem z grupą znajomych stali w miejscu, gdzie sprawcy zaparkowali pojazd. Kiedy jeden z pokrzywdzonych informował o zdarzeniu policję, mężczyźni pobili przechodzącego obok nich 38-latka. Dodatkowo jeden z napastników uderzył i wytrącił telefon dzwoniącej po pomoc kobiecie i groził jej, aby nie wzywała policji.
Pozostali uczestnicy zabawy, widząc sytuację, ruszyli zaatakowanym na pomoc. Wtedy agresorzy uciekli. Pobici mężczyźni trafili do szpitala. Najbardziej ucierpiał 38-latek, który był hospitalizowany najdłużej.
Sprawcom pobicia grozi im do 5 lat więzienia. Póki co, prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci m.in. dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.

9 Komentarzy

  1. Prokurator się nie wysilił. Grozi im do pięciu lat więzienia a on stosuje dozór policyjny! To jest ta dobra zmiana?

  2. czy ta zabawa miała zabezpieczoną profesjonalna ochronę, czyli ochroniarzy, to powinien sprawdzić prokurator, jeśli nie to zakaz dla takich zabaw, bo jest niebezpiecznie, bo strażoki to żadna ochrona , zwłaszcza w trzęsówce, tam nigdy porządku i bezpiecznie nie było

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.