Wielka choinka na Rynku
O Kolbuszowej można mówić różnie – dobrze i źle – ale nikt nie zaprzeczy, że co roku w okresie Bożego Narodzenia centrum miasta jest ozdobione zjawiskowo. Nie inaczej będzie także w tym roku. Kilka dni temu zakończono montaż dekoracji świątecznych. Nowością jest wielka choinka na Rynku.
Drzewo, które mierzy 10 metrów, zdobią niebieskie światełka. Świątecznie jest już też na kolbuszowskich ulicach i rondach. Dekoracje pojawiły się na ulicach: Jana Pawła II, Obrońców Pokoju, Mickiewicza, Kościuszki, czy Parkowej. Jak świąteczne oświetlenie miasta oceniają kolbuszowianie?
W miażdżącej większości są to opinie pozytywne. Ale pojawiają się też słowa krytyki. – Jechałem drogą przez osiedle i co ślisko błoto pośniegowe nic nieośnieżone. Na to pieniędzy brak. A na światełka jak zwykle są – krytykował Hubert. – Cieszcie się, że na Rynku będzie kolorowo! Co do odśnieżania, to każdego roku jest ten sam problem. Jaka władza, takie działania – odpowiedział mu Krzysztof.

2 Komentarze

  1. Za komuny też żeby było ładnie malowali trawę 🙂 Zwisa mi i powiewa czy stoi choinka na rynku czy nie.

  2. Nareszcie burmistrz się postarał o wystrój rynku. Teraz ładnie Wygląda nasz rynek. Rondo mieleckie ma aniołki. Bardzo ładnie wyglądają. 😁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.