Akcja pro life w Kolbuszowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Akcja pro life w Kolbuszowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

W Kolbuszowej pojawiły się bilbordy pro life. Mają one na celu promocję życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Banery znalazły się na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II z ulicą Obrońców Pokoju i przy Rynku.

Plakaty z wizerunkiem dziecka w łonie matki w kształcie serca pojawiają się w Polsce od listopada ubiegłego roku się. Są one odpowiedzią na „czarne strajki” kobiet sprzeciwiających się  ograniczeniu możliwość dokonania legalnej aborcji.

Prawo aborcyjne

Przypomnijmy, że wczoraj (28.01) polski rząd opublikował wyrok Trybunału Konstytucyjnego zaostrzający prawo aborcyjne. To oznacza, że przerwanie ciąży w przypadku nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego choroby zagrażającej życiu kobiety jest niezgodne z Konstytucją RP.
Decyzja TK, która zaostrzyła prawo aborcyjne, wzbudza ogromne emocje. W ubiegłym roku przez cały kraj przetoczyły się “czarne protesty”. W Kolbuszowej w tej sprawie manifestowało kilkaset osób. Dokładnie 28 października 2020 r. spotkali się oni na Rynku, następnie przeszli ulicami miasta. Metą akcji było biuro posła PiS Zbigniewa Chmielowca, gdzie między innymi zapalono znicze.

Galeria zdjęć

Bilbordy pro-life w Kolbuszowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Bilbordy pro-life w Kolbuszowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Bilbordy antyaborcyjne w Kolbuszowej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Bilbordy antyaborcyjne w Kolbuszowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Bilbordy antyaborcyjne w Kolbuszowej [ZDJĘCIA, WIDEO]
Materiał WIDEO

4 Komentarze

 1. Lepsza dyskusja na „bilbordy” niż agresja i wyzwiska wkur…nych macic…
  Ale, co sobie kobitki wywalczą teraz to będą miały w przyszłości , one i ich córki.
  Szacunek i tradycyjna polska szarmanckość
  mężczyzn wobec kobiet umrze w starciu z wulgarnoscia i chamstwem naszych pań.
  I może o to im chodzi.
  A potem zgodnie z Leninem : kobiety na traktory, do kopalń i hut!!!
  Dziś nowe się jutro wykuwa!!!!

 2. Czekam aż jakiś obrońca nienarodzonych weźmie pod swój dach i swoje skrzydła 50 letniego człowieka z zespołem Downa, wodogłowiem lub inną niepełnosprawnością, którego rodzice w wieku 80+ nie dają już rady opiekować się swoim dużym, dorosłym potomkiem, wymagającym stałej opieki i uwagi 24 godziny na dobę, 365 dni w roku nieprzerwanie od 50 lat bez dnia urlopu. I bez szans na usamodzielnienie. Wtedy zrozumiem sens takich akcji. Ale skazywanie ludzi na dożywocie tylko dlatego, że w trakcie podziałów mitotycznych zygoty doszło do powikłań, to dla mnie bestialstwo.

  • Czekam na twoją deklarację, że jak twojemu dziecku przydarzy się wypadek i zostanie” warzywem” (ulubione określenie lewactwa dla osób w stanie śpiączki) to dokonasz na nim eutanazji.
   Przecież nie możesz się skazać na dożywocie z powodu banalnego życiowego pecha, np że w drewnianym kościele spadnie mu na głowę cegła.
   Wykaż się „człowieczeństwem”, a nie bestialstwem i nie karm i nie pój go , bo to przecież niehumanitarne utrzymywać przy życiu warzywo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.