W Kolbuszowej ma powstać Park Niepodległości [WIZUALIZACJE]
Urząd Miejski przedstawił wstępną koncepcję Parku Niepodległości. Chodzi o blisko 2,5-hektarowy teren zieleni, który ma być miejscem wypoczynku i rekreacji. Zlokalizowany on będzie przy ul. Astrowej, na osiedlu Błonie, w pobliżu kościoła pw. Św. Brata Alberta. Utworzenie parku, jak sama jego nazwa wskazuje, ma być formą uczczenia stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Konsultacje społeczne w tej sprawie ruszają już dziś i potrwają do 16 marca. W tym czasie można przesyłać swoje uwagi i propozycje, także e-mailowo: konsultacje.park@kolbuszowa.pl. Są już wizualizacje przyszłego Parku Niepodległości. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.

10 Komentarzy

 1. A może lepiej ten park w Kolbuszowej Dolnej, obok szkoły specjalnej. Jest tam bardzo duza przestrzeń nie używana, pastwisko ówczesne.

 2. A czemu w tej „koncepcji” tak mało ławek?
  Od kiedy w parku gra się w piłkę na trawie? Kogoś poniosła wyobraźnia, bo od tego jest boisko.
  Czemu nie ma nic dla dzieci? Żadnej atrakcji….
  Może jakaś coekawa fontanna?
  Ławki… dużo więcej ławek

 3. dla mnie super, nie widzę tam miejsca na boiska dla dzieci, młodzieży itp., niech to będzie miejsce spokojne i relaksujące dla całych rodzin

 4. Rewelacja, tego najbardziej potrzeba, a obok lotnisko i marina. Istniejące place zabaw i skwery pełne smieci a tam będzie pieknie na starcie a później wysypisko śmieci bis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.