Ulica Krzaklewskiego z nowym asfaltem [ZDJĘCIA]

Niebezpiecznie na Krzaklewskiego [FOTO, WIDEO]

Urząd Miejski poinformował dziś o zakończeniu remontu ulicy Stanisława Krzaklewskiego w Kolbuszowej. Chodzi o dawną ulicę 22 lipca.

Wyremontowano prawie trzysta metrów ulicy Krzaklewskiego. Koszt zadania wyniósł 176 tysięcy złotych. Zakres prac obejmował rozbiórkę krawężnika betonowego i ułożenie nowego, a także wykonanie nowej asfaltowej nawierzchni. Dodatkowo na zjeździe do Szpitala Powiatowego pojawiła się kostka brukowa. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych DROKAM z Piaseczna.
Parking za rok?

Jest nowa jezdnia, nie ma natomiast postulowanych przez kierowców i okolicznych mieszkańców miejsc parkingowych. Mają pojawić się w przyszłym roku. Przynajmniej takie są obietnice.

Remont ulicy Krzaklewskiego polegał między innymi na ułożeniu nowego krawężnika od strony szpitala w pozycji leżącej. Zrobiono to po to, żeby mogły tam powstać miejsca postojowe. Ten cały obszar pasa drogowego jest przewidziany na ten cel. Oczywiście użyjemy płyt ażurowych, żeby woda mogła spływać do ziemi – deklarował burmistrz Jan Zuba.

Ulica Krzaklewskiego z nowym asfaltem [ZDJĘCIA]
Ulica Krzaklewskiego z nowym asfaltem [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Urząd Miejski w Kolbuszowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.