Szkoła Językowa Early Stage startuje z przedszkolem on line [ZDJĘCIA]

Szkoła Językowa Early Stage startuje z przedszkolem on line [ZDJĘCIA]

Już w następnym tygodniu zapraszamy do językowo-muzycznego przedszkola online. Od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 emitowany będzie dwugodzinny odcinek przygód sympatycznych misi i auntie Agi. Na dzieci czeka mnóstwo aktywności – angielski, muzyka, rytmika czy plastyka. Każdy odcinek będzie można obejrzeć w dowolnym momencie dnia.

Założenia przedszkola są inne niż w przypadku kursu – nie będziemy realizować programu językowego. Tutaj chcemy skupić się na tym, żeby zagospodarować czas dzieci różnorodnymi ciekawymi treściami, które będą dla nich porywające, śmieszne, edukacyjne, otwierające na świat, rozwijające różne kompetencje i umiejętności. Będziemy się zatem spotykać codziennie w świecie Huggy’ego (którego dzieci znają z książeczek Bear Band) i razem śpiewać, bawić się, odbywać wycieczki do lasu, do innych rodzin, do szkoły muzycznej, na zajęcia plastyczne. Zadbamy o ćwiczenia ruchowe i relaksujące.
Chcemy, żeby dzieci poczuły się jak w prawdziwym przedszkolu. Bardzo nam zależy na magicznej atmosferze – dlatego specjalnie dla maluchów nasz Bear Band –  Huggy i Polly – wystąpią w nowej, ożywionej postaci. Wszystkie aktywności będziemy prowadzić po angielsku, ale będzie z nami Auntie Aga (znana Wam z filmików kursowych), która będzie z dziećmi w kontakcie również w języku polskim.

Jesteś zainteresowany naszym domowym przedszkolem online lub kursami online zajrzyj TUTAJ.

Jesteśmy na Facebooku i Instagramie – polub nas i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami!

Czy jesteście zapisani do Newslettera? Jeśli nie, szybko zróbcie to TUTAJ. Rodzice zapisani, otrzymują wcześniej informacje o naszych nowościach!

Szkoła Językowa Early Stage

Galeria zdjęćBądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.