Sukcesy uczennic Technikum Logistycznego w Kolbuszowej

Sukcesy uczennic Technikum Logistycznego w Kolbuszowej

Justyna Chruściel, Martyna Chruściel i Oliwia Gacek, uczennice Technikum Logistycznego w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej, awansowały do finałów wszystkich najważniejszych olimpiad i konkursów logistycznych w kraju. Gratulacje.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna to najważniejsza i najbardziej wymagające tego typu wydarzenie w Polsce. Turniej składa się z trzech etapów.
Do drugiego z nich zakwalifikowało się aż troje uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Do wielkiego finału, który odbędzie się 10 marca w Poznaniu, awansowała uczennica 4 klasy Technikum Logistycznego, Justyna Chruściel. Gratulacje.

Do drugiego etapu równie prestiżowej Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, którą organizuje Uniwersytet Gdański, awansowały uczennice 4 klasy: Justyna Chruściel i Oliwa Gacek.

Liga Młodych Logistyków to kolejne wydarzenie, w którym każdego roku biorą udział logistycy z Kolbuszowej. Konkurs organizuje Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, a uczestnikami są trzyosobowe zespoły uczniów z całej Polski.
Do finału, który odbędzie się 10 marca w Katowicach, awansuje jedynie 10 najlepszych drużyn. W tym gronie znalazły się uczennice 4 klasy w składzie: Justyna Chruściel, Martyna Chruściel i Oliwia Gacek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.