Sokół wygrywa z Głogovią po golach z karnych

Sokół wygrywa na wyjeździe z Eskoballem Sanok

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał na wyjeździe z Głogovią Głogów Młp. 0-2. Oba gole z rzutów karnych zdobył kapitan gości, Kornel Kołacz.

Pierwsza połowa starcia z Głogovią była wyrównana. Najlepszą okazję do strzelenia gola miał Krzysztof Szymański. Super snajper Sokoła przegrał jednak pojedynek z bramkarzem gospodarzy.

W 35’ minucie arbiter podyktował „jedenastkę”, którą na gola zamienił Kornel Kołacz. Ten sam zawodnik, też z rzutu karnego, dobił gospodarzy w 52’ minucie.

Ten gol „zabił” mecz. Gospodarze próbowali coś jeszcze zdziałać, ale albo strzelali niecelnie (w tym w raz w słupek), albo na stanowisku był debiutujący w bramce Sokoła, 17-letni Kacper Piechota.

35. kolejka IV ligi, piątek, 3 czerwca
Głogovia Głogów Młp.Sokół Kolbuszowa Dolna 0:2 (Kołacz 35 i 52’)
Sokół: Kacper Piechota – Piotr Karkut, Jakub Stec, Roman Ilnicki, Kamil Aab (67’ Patryk Szczurek), Kamil Miśko (72’ Klaudiusz Dziedzic), Kornel Kołacz, Damian Bożek, Michał Mazurek, Krzysztof Szymański, Dawid Skupiński (79’ Krzysztof Skowroński)

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają na swoim boisku z Piastem Tuczempy. Ten mecz odbędzie się już w środę (08.06), o godzinie 17:30.