Sokół wygrywa ważny mecz z Karpatami Krosno

Sokół rehabilituje się i wygrywa z Polonią Przemyśl

Po bardzo dobrej grze, piłkarze Sokoła wygrali z Karpatami Krosno 3-2. W meczu wyróżnili się szczególnie młodzi gracze ekipy z Kolbuszowej Dolnej.

W pierwszej połowie na początku drugiej połowy lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy Karpat Krosno. Jednak to gospodarze byli konkretniejsi.

Już w 7′ minucie 16-letni Patryk Szczurek wyłożył piłkę Jakubowi Stecowi (17 l.), a ten drugi technicznym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Potem dwa gole dorzucił doświadczony Krzysztof Szymański (już 22 trafienia na koncie). Za każdym razem asystował mu 17-letni Dawid Skupiński.

Zwycięstwo z Karpatami Krosno (drugie w tym sezonie) to dla Sokoła bardzo cenna zdobycz. Nie tylko pozwala mu podbudować morale drużyny, ale też nieco oddalić się od strefy spadkowej.

34. kolejka IV ligi, sobota, 28 maja
Sokół Kolbuszowa DolnaKarpaty Krosno 3:2 (Stec 7’, Szymański 72 i 81’)
Sokół: Krzysztof Petrykowski – Kamil Miśko, Andrzej Skowron, Mateusz Prokop, Michał Mazurek – Jakub Stec, Damian Bożek, Kamil Aab (65’ Dawid Skupiński), Kornel Kołacz, Patryk Szczurek (58’ Bartłomiej Miazga) – Krzysztof Szymański. Widzów: 200.

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają na wyjeździe z Głogovią Głogów Młp. Ten mecz odbędzie się już w piątek (03.06), o godzinie 18.