Pechowa porażka w Krośnie

Sokół Kolbuszowa Dolna pechowo przegrał dziś (02.11) wyjazdowy mecz z Karpatami Krosno 3-2. Gol, który zdecydował o porażce gości, padł w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

W pierwszej części spotkania grę prowadzili piłkarze z Kolbuszowej Dolnej. W niektórych fragmentach cisnęli wręcz gospodarzy niemiłosiernie. W 28 minucie gola dla UKS zdobył Kornel Kołacz. W drugiej połowie role się odwróciły, to Karpaty dominowały na boisku. Efektem tego były dwa gole. Wyrównał Mateusz Prokop, ale goście grali do końca i w 93 minucie zdobyli bramkę na wagę trzech punktów.

Teraz ze Stalą Mielec

W następnej kolejce, w niedzielę (10.11) piłkarze Sokoła zmierzą się na wyjeździe z drugą drużyną Stali Mielec, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Początek tego spotkania o godzinie 16.