Sokół demoluje. Super snajper Krzysztof Szymański

Sokół rehabilituje się i wygrywa z Polonią Przemyśl

Sokół Kolbuszowa Dolna rozbił w sobotę na swoim stadionie Eskoball Stal Sanok 4:0 i… był to „najniższy wymiar kary”. Autorem wszystkich bramek był Krzysztof Szymański.

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna od początku do końca meczu posiadali przewagę. Udokumentowali to już w 10’ minucie, kiedy to po podaniu Szymona Urbaniaka, gola zdobył Krzysztof Szymański.

Ten sam zawodnik „ukłuł” po raz drugi w 33’ minucie, tym razem asystował mu Kamil Aab.

Na początku drugiej połowy, po podaniu Szymańskiego, w słupek uderzył Urbaniak. Chwilę potem snajper Sokoła zdobył bramkę nr 3, również po podaniu Aaba. Czwartego gola Krzysztof Szymański ustrzelił w 72’ minucie.

Wychowanek Stali Rzeszów ma na swoim koncie już 7 goli (na sześć spotkań). Takiego snajpera na tym poziomie rozgrywek Sokół jeszcze nie miał.

6. kolejka IV ligi, sobota, 4 września
Sokół Kolbuszowa DolnaEskoball Stal Sanok 4:0 (Szymański 10’, 33’, 54’, 72’).
Sokół: Jakub Bieleń – Roman Ilnicki, Bartosz Darłak, Paweł Remut, Klaudiusz Dziedzic – Paweł Dziedzic, Kornel Kołacz, Adrian Ogiba (60’ Bartłomiej Miazga), Szymon Urbaniak (60’ Brian Dziedzic), Kamil Aab (65, Piotr Szkolnik) – Krzysztof Szymański. Widzów 150.

5. kolejka IV ligi, środa, 1 września
Sokół Kolbuszowa DolnaOrzeł Przeworsk 0:1
Sokół: Jakub Bieleń – Andrzej Skowron, Paweł Remut, Roman Ilnicki (80’ Bartłomiej Miazga) – Paweł Dziedzic (46’ Łukasz Gorzelany), Kornel Kołacz, Kamil Miśko, Bartosz Darłak, Klaudiusz Dziedzic (70’ Adrian Ogiba) – Krzysztof Szymański (80’ Szymon Urbaniak), Brian Dziedzic (46’ Kamil Aab). Widzów 150.

W następnej, siódmej już kolejce czwartej ligi Sokół zmierzy się na wyjeździe z Legionem Pilzno. Ten mecz odbędzie się w sobotę (11.09), o godzinie 16.