Radny Michał Karkut mówi o zastraszaniu kandydata przez kandydata
Niewiele ponad tydzień temu (28.04) mieszkańcy Kolbuszowej wybrali przewodniczących zarządów dwóch osiedli. Tymczasem radny Michał Karkut zdradził, że jeden z kandydatów w tych wyborach zastraszał drugiego.  Podobno miał robić to drogą telefoniczną.

Przedsiębiorca, radny powiatowy, prezes dużej instytucji miał czelność zadzwonić do swego kontrkandydata i nakłaniać go do tego, żeby się wycofał, mówiąc „po co pan się pcha do polityki, na co to panu, kto pana wystawił” itd. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca w demokratycznym kraju. To było bardzo nieeleganckie z jego strony – grzmiał Michał Karkut na ostatniej sesji Rady Miejskiej.
W Kolbuszowej niektórzy chcą na siłę pomagać demokracji, a tak nie powinno być. Chcesz to startuj, nie chcesz – to nie. Jednak nie można nikomu zabraniać chęci uczestnictwa w życiu publicznym – dodał Michał Karkut, ale już na portalu społecznościowym, nie zdradzając jednak nazwisk.

13 Komentarzy

 1. Niech kolega Karkut przypomni jak potraktował swoją koleżankę Aldone,przez co przegrał sprawę w sądzie, a winę zwalał na młodszego brata. Kawał dziada i tyle.

  • Ludziska majom krótką pamięć to i nie pamietajom. Jeszcze kilka lat i MK może zrobić niespodziankę i wygrać wybory , ale to nie zasługa jego niepospolitych zdolności i rozdętego ego tylko kiepskich rządów Zuby i reszty.
   Ale wtedy będzie jeszcze gorzej, bo od gadania w gminie pieniędzy nie przybędzie niestety.
   Ale co se ludziska wybiorom to se bedom mieli.

   • Karkut ma czelność pouczać innych, a sam kłamie, przeinacza fakty i pisze donosy na „kolegów”. Ale spokojnie, kto pod kim dołki kopię ten sam w nie wpada Panie Michale.

 2. Tak naprawdę Michał to jedyna nadzieja Kolbuszowej na zmiany. Tylko on może przegonić stary tak naprawdę komunistyczny pseudo PISowski beton tkwiący od wieków w Kolbuszowej. Powinniśmy Michała wspierać wszystkimi siłami i dziękować na kolanach, że taki ostatni inteligentny przeuczciwy człowiek został w mieście i jest w stanie wyrwać go z marazmu.

  • Rzeczywiście gość który chodzi na pasku Fryca starego milicjanta komucha a od lat podpina sie pod pisowskiego posła jest jedyną nadzieją dla miasta.

  • Biedne to miasto jeśli jedyną jego nadzieją jest Karkut. Lepszy zły pisior niż najlepszy powiec. Lewactwo to największe zło na świecie , a PO właśnie klei się do niego i łasi.
   W jakim celu?

   • Może to sam wielki Michał się reklamuje jak może ?
    Skoro taki zatroskany to i może znalazł czas żeby pochylić się nad klawiaturą…

 3. „Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy” ktoś mądry kiedyś powiedział… Tam najwyżej jest tak samo, i skoro mamy już polityków, którzy tylko obrażają się nawzajem i nie lubimy tego, to czy warto psuć lokalną społeczność i miasto tym samym??? Panie Michale taka postawa nie jest dobra ani dla Pana ani dla naszego miasta, młodzi ludzie mają dosyć informacji o innych (konkurencji)… Kto na Pana zagłosuje za 5-10lat ? Skoro jedyne co Pan w tej chwili zrobił to turniej piłkarski w KLB górna i obgadywanie innych publicznie… Weźcie się za czyny. Chciałbym aby w końcu Politycy lokalni i krajowi potraktowali politykę jako bieg lekkoatletyczny – fair play bez podstawiania nóg a jeśli ktoś podstawia nogi to tak jak w sporcie – OUT!

  Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.