Piknik charytatywny w Bukowcu dla Nikoli Rożek

Przed nami piknik dla Nikoli Rożek z Widełki

W niedzielę (28.05), o godzinie 14 na terenie Szkoły Podstawowej w Bukowcu odbędzie się piknik na rzecz uczennicy tej placówki, Nikoli Rożek z Widełki. Dziewczynka urodziła się z wielkim guzem na klatce piersiowej.

W programie wiele atrakcji, w tym: zabawy z AniMisiami, coś dla fanów motoryzacji, występy artystyczne uczniów, konkursy z nagrodami, warsztaty plastyczne, „pchli targ”, kiermasz sadzonek, dmuchańce, kiełbaski i fontanna czekoladowa.
Nikola urodziła się jako trzymiesięczny wcześniak. Lekarze nie podejrzewali, że guz, z którym przyszła na świat, jest początkiem tak poważnej choroby. Dziewczynka trafiła do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, gdzie wykonano biopsję.

Po długim leczeniu co prawda wróciła do domu, ale wkrótce potem radiolodzy zauważyli zmianę masy guza. W Polsce lekarze nie chcą tego operować.

Nikola Rożek pomimo swojej choroby jest uśmiechniętym i radosnym dzieckiem. Bardzo lubi spotykać się z kolegami i koleżankami. Uwielbia tańczyć i śpiewać.
Dziewczynka jest pod stałą kontrolą wielu specjalistów, wymaga żywienia do jelitowego, ma zaburzenia odporności, niewydolność oddechową.

Nikoli Rożek możemy pomóc przekazując darowiznę na indywidualny numer subkonta:

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8
ING Bank Śląski nr konta:
24 1050 0099 6781 1000 1000 0932

Wpłaty zagraniczne dla każdej waluty:
PL24 1050 0099 6781 1000 1000 0932
Piknik charytatywny przy szkole w Bukowcu dla Nikoli Rożek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.