Tomasz Kolano z Zielonki wygrał „Jeden z dziesięciu” [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tomasz Kolano z Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tomasz Kolano, 30-latek z Zielonki, w gminie Raniżów, wygrał ostatni odcinek teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Zdobył on 181. punktów, co dało mu trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji programu i duże szanse na udział w Wielkim Finale.
„Jeden z dziesięciu” to najdłużej nadawany przez telewizję polską teleturniej. Jego pierwszy odcinek wyemitowano 3 czerwca 1994 roku. Program, który oparty na brytyjskim formacie Fifteen to One, prowadzi znany i lubiany Tadeusz Sznuk.

W pierwszym etapie dziesięcioro zawodników otrzymuje po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w drugiej części.

Tam zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. Grę rozpoczyna grę z trzema „szansami” (reprezentowanymi przez trzy lampki bądź rzędy światełek przy pulpicie gracza).
Szansę traci się, nie odpowiadając na pytanie w ciągu trzech sekund lub podając odpowiedź błędną.

Dziesięcioro zwycięzców 20. kolejnych odcinków z największą liczbą zdobytych punktów bierze udział w Wielkim Finale. Są szanse, że w tym gronie na pewno znajdzie się 30-letni Tomasz Kolano z Zielonki, na co dzień sprzedawca w sklepie spożywczym. Wygrał on ostatni odcinek, zdobywając 181. punktów.

Co ciekawe, to nie pierwszy jego występ w „Jeden z dziesięciu”. Pierwszy raz wziął udział w programie w listopadzie 2014 roku, następnym razem pojawił się tam cztery lata potem. Teraz udało mu się wygrać.

Jak mówił, ogląda „Jeden z dziesięciu” od dziecka, uwielbia ten teleturniej i chciał w nim wystąpić.
Odcinek programu „Jeden z dziesięciu” z udziałem pana Tomasza można obejrzeć tutaj.

Tomasz Kolano z Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tomasz Kolano z Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]
Mieszkaniec Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]
Mieszkaniec Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]Mieszkaniec Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.