Tomasz Kolano z Zielonki wygrał „Jeden z dziesięciu” [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tomasz Kolano z Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tomasz Kolano, 30-latek z Zielonki, w gminie Raniżów, wygrał ostatni odcinek teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Zdobył on 181. punktów, co dało mu trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji programu i duże szanse na udział w Wielkim Finale.
„Jeden z dziesięciu” to najdłużej nadawany przez telewizję polską teleturniej. Jego pierwszy odcinek wyemitowano 3 czerwca 1994 roku. Program, który oparty na brytyjskim formacie Fifteen to One, prowadzi znany i lubiany Tadeusz Sznuk.

W pierwszym etapie dziesięcioro zawodników otrzymuje po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w drugiej części.

Tam zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. Grę rozpoczyna grę z trzema „szansami” (reprezentowanymi przez trzy lampki bądź rzędy światełek przy pulpicie gracza).
Szansę traci się, nie odpowiadając na pytanie w ciągu trzech sekund lub podając odpowiedź błędną.

Dziesięcioro zwycięzców 20. kolejnych odcinków z największą liczbą zdobytych punktów bierze udział w Wielkim Finale. Są szanse, że w tym gronie na pewno znajdzie się 30-letni Tomasz Kolano z Zielonki, na co dzień sprzedawca w sklepie spożywczym. Wygrał on ostatni odcinek, zdobywając 181. punktów.

Co ciekawe, to nie pierwszy jego występ w „Jeden z dziesięciu”. Pierwszy raz wziął udział w programie w listopadzie 2014 roku, następnym razem pojawił się tam cztery lata potem. Teraz udało mu się wygrać.

Jak mówił, ogląda „Jeden z dziesięciu” od dziecka, uwielbia ten teleturniej i chciał w nim wystąpić.
Odcinek programu „Jeden z dziesięciu” z udziałem pana Tomasza można obejrzeć tutaj.

Tomasz Kolano z Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tomasz Kolano z Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]
Mieszkaniec Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]
Mieszkaniec Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]Mieszkaniec Zielonki wygrał "Jeden z dziesięciu" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.