Wielki event w Galerii nad Nilem dla Karolka Pacyny [NASZ PATRONAT]

Mały Karolek Pacyna z Zarębek ma bardzo chore serduszko. Walczy o życie

Przed nami wielki charytatywny event na rzecz Karolka Pacyny z Zarębek. Impreza pod hasłem „Wszystkie serca znad Nilu dla Karolka” odbędzie się w sobotę (03.06) w Galerii Nad Nilem w Kolbuszowej. Patronat nad imprezą objął portal kolbuszowalokalnie.pl.

Event dla Karolka rozpocznie się o godz. 9. Na początek wystąpią dwaj akordeoniści: Michał Stochel, z Zarębek, znany z występów w programie TVN „Mam Talent”, oraz Bartłomiej Widełka.
Następnie na scenie pojawi się Zespół Ludowy „Górniacy” z Kolbuszowej Górnej. O godz. 11.45 z koncertem wystąpi utalentowany wokalista, Maciej Draus, uczestnik „The Voice of Poland”.

Górnianki wygrywają przegląd „Pogórzańska Nuta” w Dynowie

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Przybędą Spice Gears Academy Podkarpackie & Małopolskie, którzy przeniosą wszystkich w świat klocków LEGO, robotów i programowania. Będzie też żywa maskotka.
Do dyspozycji najmłodszych będą druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Widełce. Będzie można założyć kask i wsiąść do wozu strażackiego.

Wielki event w Galerii nad Nilem dla Karolka Pacyny [NASZ PATRONAT]
Galeria Nad Nilem.

Będą: grill, chleb ze smalcem, ciasta, proziaki i smoothie. Cały czas będą się odbywać zbiórki, kwesty i loteria fantowa na rzecz Karolka Pacyny.

Ma on duży ubytek międzyprzedsionkowy drugiego stopnia oraz dwa małe mięśniowe ubytki międzykomorowe. Pomóc mu może tylko operacja w USA, na która jego rodziców nie stać.

– Gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy, z czym przyszło nam walczyć, nie mieliśmy pojęcia, co może przynieść przyszłość. Dziś wiemy, że nie możemy się poddać. Walczymy o naszego synka – Potrzebujemy ponad 600 tysięcy złotych. Dla nas jest to kwota wręcz niewyobrażalna. Dlatego zdecydowaliśmy się prosić o pomoc – wspomina pani Elżbieta Pacyna, mama chłopca.
Karolkowi można pomóc także na stronie: www.siepomaga.pl/karol-pacyna

Organizatorką eventu jest Monika Chlebowska, właścicielka Biura PR – Rozwiń Skrzydła.

– Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Wspólnie będziemy działać, aby pomóc Karolowi w uzbieraniu środków na operację serca w USA. Każda pomoc się liczy. Podczas eventu odwiedzą nas wyjątkowi goście specjalni, za co z góry serdecznie im dziękujemy. Będzie Loteria Charytatywna, która przygotowuje wiele niespodzianek i wspaniałych nagród.

– Dla najmłodszych przygotowaliśmy także dodatkowe atrakcje, w tym między innymi: quizy z nagrodami, możliwość zamknięcia w bańce, tatuaże brokatowe, tworzenie kreatywnych kartek i żywe maskotki. Przybywajcie więc 3 czerwca do Galerii, wspierajcie, bawcie się i dajcie z siebie jak najwięcej dla ważnej sprawy – mówi pani Monika.
Wielki event w Galerii nad Nilem dla Karolka Pacyny [NASZ PATRONAT]Wielki event w Galerii nad Nilem dla Karolka Pacyny [NASZ PATRONAT]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.