Magda Gessler przeprowadzi „kuchenną rewolucję” w Kolbuszowej [PRIMA APRILIS]

Magda Gessler przeprowadzi „kuchenną rewolucję” w Kolbuszowej

Magda Gessler – restauratorka, bizneswoman, malarka, felietonistka i wielka osobowość telewizyjna – przyjedzie do Kolbuszowej. Zrobi to po to, by w jednej z restauracji przeprowadzić „kuchenną rewolucję”. Szczegóły dotyczące tej sprawy mamy poznać na specjalnie zwołanej w tym celu konferencji prasowej.

„Kuchenne rewolucje” to popularny reality show, emitowany na antenie TVN od 2010 r. Program oparty jest na amerykańskim „Kitchen Nightmares”.
W każdym odcinku Magda Gessler odwiedza jedną restaurację i w ciągu czterech dni dzieli się z właścicielami i personelem lokalu wskazówkami dotyczącymi pracy w branży gastronomicznej.

Najpierw analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów (nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób czy zmienia wystrój wnętrza).

Kilka tygodni po przeprowadzeniu zmian, ponownie odwiedza restaurację, by sprawdzić, jak radzą sobie jej właściciele. Zazwyczaj kończy się szczęśliwie.

Teraz Magda Gessler zamierza przeprowadzić taką „kuchenną rewolucję” w naszym powiecie.
Jaki lokal czekają radykalne zmiany? Mówi się o kilku restauracjach. Szczegóły mamy poznać niebawem na specjalnej konferencji prasowej.

To nie pierwsza wizyta celebrytki w naszym regionie. Kilka lat temu Magda Gessler odwiedziła kolbuszowski skansen. Przeczytasz o tym poniżej.

Kolbuszowski skansen z… Magdą Gessler

Natomiast w grudniu 2022 roku przeprowadziła spektakularną „kuchenną rewolucję” w mieleckiej restauracji „Vis a Vis” przy ulicy Piotra Skargi, która teraz nosi nazwę „Latające Smaki”.

W połowie lutego 2022 roku celebrytka wróciła do Mielca, by zweryfikować, jak restauracja radzi sobie po „rewolucji”. Wszystko rejestrowały kamery.

Efekty będzie można było zobaczyć w czwartek, 16 marca 2023 roku na antenie telewizji TVN.
"Mielecka rewolucja" w TVN [ZDJĘCIA, WIDEO]
"Mielecka rewolucja" w TVN [ZDJĘCIA, WIDEO]

Magda Gessler przeprowadzi „kuchenną rewolucję” w powiecie kolbuszowskim

"Mielecka rewolucja" w TVN [ZDJĘCIA, WIDEO]Powyższa publikacja była żartem z okazji Prima Aprilis (1 kwietnia).

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.