„GADO” – kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych

Firma "GADO" - kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych

Jeśli szukasz firmy, która ma zapewnić kompleksową organizację Twojej imprezy okolicznościowej, warto zwrócić uwagę na „GADO” Marcin Kosek & Robert Wilk. Mimo, że to nowy podmiot na rynku gastronomicznym, to już zdążył zdobyć uznanie klientów. Stało się tak dzięki wysokiej jakości usług i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia.

„GADO” Marcin Kosek & Robert Wilk powstała z pasji do gotowania i organizowania przyjęć. Celem jest jakość usług i zadowolenie Klientów. Pomaga w tym duże doświadczenie właścicieli firmy na stanowiskach szefa kuchni i managera lokalu. Zapytaliśmy właścicieli „GADO” jaka jest idea i specyfika ich firmy:

„GADO” czyli jakość

„Wyróżniamy się również konkurencyjnością. Wiemy, jak kosztowne bywają imprezy okolicznościowe, dlatego też obniżyliśmy próg cenowy, aby zaspokoić Państwa oczekiwania.

Nasi klienci mają do wyboru trzy opcje:

  • Organizacja przyjęcia w budynku OSP Lipnica. Przyrządzimy dania gorące, zimne zakąski, napoje zimne i gorące, ciasta i owoce, bufet kawowy, dekorację sali oraz obsługę kelnerską.
  • Organizacja przyjęcia w wybranym przez Państwa miejscu. Przyrządzimy dania gorące, zimne zakąski, napoje zimne i gorące, ciasta i owoce, bufet kawowy. Dodatkowo na Państwa życzenie zapewnimy obsługę kelnerską oraz dekorację sali.
  • Catering – przyrządzimy dania gorące, zimne zakąski, które przywieziemy Państwu pod wskazany adres. Dodatkowo możliwość obsługi kelnerskiej i wypożyczenia zastawy stołowej.

"GADO" - kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych

Wybór lokalu jakim jest budynek OSP Lipnica umożliwia nam również  zaproponowanie Państwu niższych cen, aniżeli pozostałe lokale w okolicy.

Spełniamy oczekiwania naszych Klientów, przez co w naszej ofercie za niedługo zagoszczą również:

  • imprezy grillowe – możliwość organizacji wszelkiego tego typu imprez (np. poprawiny, urodziny, spotkanie ze znajomymi itp.). Zapewniamy obsługę grilla, przygotowanie dań, napoje zimne/gorące.
  • zestawy dnia – codziennie inne zestawy obiadowe (lunch dnia, lunch fit, fit przekąska), które dowieziemy pod wskazany adres.
  • wypożyczenie ścianki do zdjęć – przyozdobiony podwójny romb służący, jako dodatkowa dekoracja sali w budynku OSP Lipnica lub ścianka do zdjęć w wybranym przez Państwa miejscu.

Dlaczego remiza?

Wiele osób zastanawia się, dlaczego remiza, a nie elegancki, gustowny lokal ze szklanymi żyrandolami, pozłacaną zastawą i miedzianymi dekoracjami?

Odpowiedź jest prosta – to już jest. Lokali o podobnej stylistyce, funkcjonowaniu jest wiele na naszym terenie.  Nie chcemy iść za tłumem.

Chcemy być niepowtarzalni. Naszym małym marzeniem jest choć częściowy powrót do starych, dobrych lat, gdzie remizy, domy gospodyń, były miejscami świetnych imprez do samego rana.

Przykładem tego były organizowane przez nas w lutym ostatki, gdzie tak jak podczas biesiady przy stołach śpiewaliśmy „Godzina piąta, minut trzydzieści” zakończyliśmy oficjalnie imprezę.

Staramy się łączyć imprezy sprzed lat organizowane w remizach z wymaganiami współczesności.

"GADO" - kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych

Chcemy budować zaufanie. Poprzeczkę postawiliśmy sobie bardzo wysoko. Dlatego wciąż się rozwijamy i udoskonalamy menu, po to by Klient, który zorganizował u nas przyjęcie – wrócił do nas”.

"GADO" - kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych

Zachęcamy więc, skontaktuj się z firmą „GADO” i przekonaj się, jak łatwo i bezstresowo możesz zorganizować idealną imprezę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.