Le Moor zagra z Owsiakiem

Za dwa tygodnie (12.01) już po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane środki zostaną przeznaczone „na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji”. Z Orkiestrą zagra kolbuszowski zespół rockowy, Le Moor, który wystąpi z koncertem w Mielcu.
Lemurowcy zagrają z Orkiestrą w niedzielę (12.01) w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Dorian Pik, wokalista zespołu, nie kryje, że był, jest i będzie wielkim fanem inicjatywy Jurka Owsiaka.

W moim domu jest taka tradycja, że przez cały rok wszyscy wrzucamy drobniaki do puszki z serduszkiem WOŚP. Daje nam to dużo radości – mówił swojego czasu. – Przykro mi, że my Polacy jesteśmy tak bardzo podzieleni, a przy tej okazji rykoszetem oberwał Jurek Owsiak. Niesprawiedliwie. Kiedyś cały naród uczestniczył w ogólnonarodowej zrzutce, teraz została nas tylko połowa. Niestety.

Le Moor to kapela z długą historią. Niedawno muzycy hucznie świętowali swoje 14-lecie, teraz pracują nad trzecią swoją płytą. Zespół tworzą: Mateusz Augustyn – gitara, Rafał Czachor – gitara basowa, Dawid Magda – perkusja. Krzysztof Surdyka – trąbka, Szymon Pawlak – saksofon altowy, saksofon barytonowy, Łukasz Ziemba – saksofon barytonowy. Dorian Pik – głos.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.