Sylwestrowe imprezy w Rzeszowie, Mielcu i nawet w Sędziszowie. W Kolbuszowej, jak zwykle, nie będzie niczego

Przed nami Sylwester. W większości ościennych miast zabawa noworoczna odbywać się będzie w plenerze. Największa z nich będzie miała miejsce w Rzeszowie, gdzie wystąpią: Mesajah, Adamo Rudnik i Lady Pank. W Kolbuszowej, jak co roku, nie będzie niczego.   

Być w nocy z wtorku na środę (31.12-01.01) ktoś przyjdzie na kolbuszowski Rynek, by złożyć znajomym życzenia, napić się szampana i… to w zasadzie tyle. A jak to będzie w sąsiednich miastach?
Mielec

Na Placu Armii Krajowej mieszkańcy będą mogli liczyć na: zabawę pod wodzą wodzireja i didżeja. Tuż przed północą życzenia mieszkańcom złoży prezydent miasta. Wśród osób które oddadzą butelkę po szampanie  rozlosowane zostaną nagrody. Odbędzie się też pokaz mappingu (projekcja multimedialna).
Rzeszów

Na scenie wystąpią: zespół Mesajah, wokalista, autor tekstów, jedna z ważniejszych postaci muzyki reggae; znany z przeboju „Zawsze do celu” Adamo RUDNIK i legendarna grupa Lady Pank. Tuż przed północą, życzenia mieszkańcom złoży prezydent miasta. Imprezę zakończy pokaz laserów.

Sędziszów Małopolski

Mieszkańcy Nowy Rok przywitają na Rynku. Zabawa tam będzie się odbywać przy muzyce. Tuż przed północą życzenia mieszkańcom złoży burmistrz. Imprezę zakończy pokaz pirotechniki.
Kolbuszowa

Nie będzie niczego

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.