Kolbuszowski Święty Mikołaj gra z WOŚP

Kolbuszowski Święty Mikołaj gra z WOŚP

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gra również kolbuszowski Święty Mikołaj. Trwa internetowa licytacja przejażdżki jego magicznymi saniami.
Dziś (31.01) od rana w Kolbuszowej i okolicach można spotkać wolontariuszy z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbierają pieniądze dla szpitalnych oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Sztab WOŚP tradycyjnie mieści się w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. W tym roku placówka ta nie będzie osamotniona. Wspierać ją będą Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego „Chlebek” oraz Kolbuszowski Klub Nordic Walking. Do akcji dołączyła firma MOBI Taxi, która cały weekendowy dochód przekaże na rzecz WOŚP.

To nie wszystko. W przedsięwzięcie zaangażował się również kolbuszowski Św. Mikołaj. POD TYM ADRESEM trwa internetowa aukcja przejażdżki po mieście jego wyjątkowymi saniami. Aktualna cena – 200 zł. Licytacja potrwa do wtorku (02.01).

Kolbuszowski Święty Mikołaj gra z WOŚP
Sztab WOŚP w Kolbuszowej ma też swoją eskarbonkę. Pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry można wpłacać tu: https://eskarbonka.wosp.org.pl/f4agzg.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.