RoseMerry dla WOŚP w koncercie on line

RoseMerry z Kasią Krawczyk - koncert na ŻYWO

Przed nami 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę (31.01) zagra dla niej zespół RoseMerry z Kasią Krawczyk z Kolbuszowej.

WOŚP zagra już po raz 29. Tym razem pieniądze zbierane będą na potrzeby oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
W Estradzie Studio

W ramach WOŚP odbędzie się między innymi koncert w Estradzie Studio w Rzeszowie, na którym, oprócz RoseMerry (godzina 18:10), wystąpią  w nim: The 79, Aga Walczak i Pusta Przestrzeń. Wydarzenie będzie transmitowane na YouTube i Facebooku Estrady.

To nie pierwszy taki koncert RoseMerry. Prawie dwa miesiące temu (04.12) zespół ten wystąpił w Klubie Pod Palmą w Rzeszowie jako support przed jutrzejszym koncertem zespołu Le Moor, który świętował swoje 15-lecie. Z wiadomych względów event odbył się bez udziału publiczności, był jednak transmitowany. Podobnie będzie w najbliższą niedzielę podczas 29. finału WOŚP w Estradzie Studio.

Co ciekawe, niewiele ponad miesiąc temu (18.12) w tym samym miejscu z koncertem wystąpił zespół SubLunar z Jackiem Książkiem z Kolbuszowej. Wydarzenie to też można było obejrzeć na YouTube.

RoseMerry z Kasią

Zespół RoseMerry powstał w 2018 roku. Tworzy muzykę blues/hard rock z wyraźnie słyszalną inspiracją Led Zeppelin. Mimo krótkiego czasu funkcjonowania, ma na swoim koncie sporo wyróżnień. Wokalistką kapeli jest utalentowana i charyzmatyczna Kasia Krawczyk. Pozostali członkowie zespołu to rzeszowianie: Norbert Szarek (gitara), Jakub Bosek (bas) i Hubert Bosek (perkusja).
Osiągnięcia grupy

  • I miejsce na przeglądzie kapel podczas festiwalu Rockowa Noc w Rzeszowie.
  • I miejsce na przeglądzie kapel rockowych Rock na Plaży Paprocany w Tychach 2019.
  • III miejsce na przeglądzie kapel rockowych „Kill me with the music” w Rzeszowie.
  • Wyróżnienie i zakwalifikowanie do koncertu laureatów na przeglądzie piosenki artystycznej „Wschody” w Lublinie.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.