Joanna Szalony – kandydatka do Rady Miejskiej w Kolbuszowej [MATERIAŁ WYBORCZY]

Joanna Szalony – kandydatka do Rady Miejskiej w Kolbuszowej. Kim jest? [MATERIAŁ WYBORCZY]

Joanna Szalony, aktywna i empatyczna mieszkanka Kolbuszowej Górnej, będzie walczyć o mandat do Rady Miejskiej w Kolbuszowej z okręgu nr 3.

  • Joanna Szalony jest aktywną i empatyczną mieszkanką Kolbuszowej Górnej.
  • Zawodowo związana jest z oświatą, ale ma też na swoim koncie przygodę z dziennikarstwem. Bezkompromisowa – walczyła o pediatrię w Szpitalu Powiatowym i chodnik przy drodze krajowej nr 9 w Kolbuszowej Górnej.
  • O mandat radnej miejskiej w Kolbuszowej będzie ubiegała się z okręgu nr 3.
  • Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej portalu Kolbuszowa Lokalnie.

Joanna Szalony z domu Staniszewska ma 38 lat. Urodziła się, wychowała i mieszka w Kolbuszowej Górnej. Jej priorytetem są mieszkańcy jednak całej gminy Kolbuszowa i ich potrzeby.

Kim jest Joanna Szalony?

Jest szczęśliwą mężatką i matką dwójki wspaniałych synów. Najważniejsza dla niej jest rodzina. Natomiast na co dzień kieruje się wartościami, jakie przekazali jej rodzice. Swoim społecznym zaangażowaniem wielokrotnie dowiodła, że warto walczyć o dobro innych.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Filologii Polskiej, kierunek – Edukacja Przedszkolna, ”Bezpieczeństwo Higiena Pracy”. Ukończyła też studium „Dyrektor jako menedżer w Placówce Oświatowej”. Ma też na koncie liczne kursy z tematyki oświatowej i nie tylko.

Oświata i prasa

Zawodowo związana  jest z oświatą, ma też spore doświadczenie w dziennikarstwie. W swoim CV ma pracę w Wydziale Promocji i Kultury w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej.

Jej artykuły można znaleźć w takich gazetach jak: Coolturka, Magazyn Młodzieżowo – Kulturalny, Nadwisłocze, Echo Dnia, Przegląd Kolbuszowski, Ziemia Kolbuszowska, Korso Kolbuszowskie, Super Nowości, Nowiny. Publikowała również swoje wiersze w Almanachu Rzeszowskim.

Obecnie pracuje w Przedszkolu „Słoneczny Zakątek” na stanowisku nauczyciela.

Prowadzi też działalność gospodarczą z zakresu Kamieniarstwa i Liternictwa Nagrobnego. Znany jest jej temat firmy i jej wyznaczników.

Pediatria i walka o chodnik

Zaangażowanie Joanny Szalonej w działalność społeczną w powiecie kolbuszowskim ma miejsce nie od dziś. Walczyła o szpital, uczestnicząc w licznych komisjach zdrowia Rady Powiatu.

Głośne było szczególnie jej zaangażowanie w walce o utrzymanie oddziału pediatrycznego w 2020 roku, o czym pisano w mediach.

Była jedną z liderem mieszkańców Kolbuszowej Górnej, którzy walczyli budowę chodnika przy drodze krajowej nr 9 w tej miejscowości.

Ambitna i uparta

Joanna Szalony to osoba wykształcona, młoda, systematyczna i ambitna. Dąży zawsze do celu. Jest też otwarta na propozycje innych ludzi, jest wyrozumiała, radosna i zawsze uśmiechnięta.

A jaki ma program wyborczy? Co chce zrobić jako radna miejska? O tym będzie można przeczytać w kolejnym naszym artykule na jej temat.

Materiał wyborczy sfinansowany przez Komitet Wyborczy Wyborców „Razem Dla Rozwoju Gminy”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.