Jesteście wielcy. Duże wsparcie dla Klary i Amelii

Jutro kiermasze charytatywne dla Klary i Amelii

Pomimo niesprzyjającej aury podczas kiermaszów w Spiach i Kopciach udało się zebrać 16 192 zł. Pieniądze te w całości trafią na rehabilitację Klary Bieleń (6 l.) i Amelii Michalskiej (15 l.), mieszkanek gminy Dzikowiec.

Kiermasze charytatywne na rzecz Klary Bieleń i Amelii Michalskiej odbyły się w niedzielę (19.12). Miejsce to parkingi przy kościołach w Spiach i Kopciach. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 9.
Można było nabyć stroiki na stół, wianki na drzwi inne ozdoby świąteczne. Były też słodkości. W loterii czekały vouchery na różne usługi i dużo fantów.

Niestety sprzymierzeńcem organizatorów nie była aura. Swoje znaczenie miał również fakt, że w powiecie kolbuszowskim tego dnia organizowano imprezy charytatywne na rzecz Julki Goli z Domatkowa i Emilki Wilk z Kupna.

A mimo tego udało się. Świetlica „Świetlik” ze Spi, która wraz ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Spiach organizowała oba kiermasze, poinformowała, że udało się zebrać 16 192 zł.

– Pomimo, że pogoda nie sprzyjała licznie nas odwiedzaliście. Uzbierana kwota mówi sama za siebie Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę – darczyńcom indywidualnym, szkołom, instytucjom, stowarzyszeniom i naszym lokalnym przedsiębiorcom. Nie udałoby się bez Was. Razem możemy więcej. Cała kwota wędruje do Klary i Amelii – przekazuje świetlica „Świetlik”.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.