Jechał przez Dzikowiec pod wpływem narkotyków

Zatrzymali pirata drogowego w Ostrowach Tuszowskich

Policjanci zatrzymali w Dzikowcu kierowcę alfy romeo. Mężczyzna był dziwnie pobudzony. Jak się okazało był pod wpływem narkotyków.

Do zdarzenia doszło wczoraj (07.09) około godziny 20. Policjanci patrolujący rejon Dzikowca, zwrócili wówczas uwagę na jadący ulicą Rzeszowską samochód marki Alfa Romeo. Sposób jazdy pojazdu wskazywał, że może jego kierowca być nietrzeźwy, dlatego zatrzymali go do kontroli drogowej.
Autem podróżowało dwóch 32-letnich mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. Kierowca zachowywał się bardzo nerwowo i nielogicznie odpowiadał na pytania. Policjanci sprawdzili więc stan jego trzeźwości. Badanie wykazało, że nie był pijany.

Podczas kontroli, w bagażniku samochodu mundurowi znaleźli słoik z aluminiowymi zawiniątkami, w których znajdował się susz roślinny.

Jechał przez Dzikowiec pod wpływem narkotyków
Słoik z suszem znalezionym w aucie 32-latka. /Fot.: KPP Kolbuszowa/.

Kierowcę zatrzymano go i doprowadzono do budynku Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Tam przebadano go urządzeniem do wykonywania wstępnych testów na obecność narkotyków w organizmie. Badanie dało wynik pozytywny. W celu określenia szczegółowych wyników, 32-latkowi pobrano krew do dalszych badań.
Policjanci przeszukali miejsce zamieszkania 32-latka, w którym zabezpieczono kolejne 10 zawiniątek z suszem roślinnym. Badanie testerem wykazało w suszu obecność substancji zabronionych. W tej sprawie mundurowi prowadzą dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.