Internauci ostrzegają: – Policja znalazła sobie „żyłę złota” na ulicy Jana Pawła
Uwaga kierowcy! Na przebudowywanej ulicy Jana Pawła II obowiązuje ruch jednokierunkowy, od ronda przy drodze na Mielec do ulicy Obrońców Pokoju. Jechanie „na pamięć” pod prąd może skończyć się stratą 5 punktów karnych i mandatem w wysokości od 20 do nawet 500 zł. Zresztą, jak możemy przeczytać na grupie Nasza Kolbuszowa, policjanci znaleźli sobie tam „żyła złota”.
Utrudnienia w ruchu mają związek z modernizacją ulicy. Koszt inwestycji wyniesie prawie dwa miliony złotych. Przebudowane zostaną cztery skrzyżowania. Powstaną zatoki autobusowe i parkingi, na których znajdzie się miejsce dla prawie stu samochodów. Po obu stronach ulicy pojawi się chodnik z kostki brukowej. Będzie też dwukierunkowa ścieżka rowerowa (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego).
Ulica zyska też: oświetlenie, ławki oraz na nowo urządzoną od zieleń dekoracyjna. Zwiększy się również przepustowość na skrzyżowaniu z ul. Obrońców Pokoju. Roboty mają potrwać do końca września.

2 Komentarze

  1. do końca września? Witamy w Polsce 🙂 – gdzie to wszystko z normalną i zdrową ekipą, gdzie płaci się firmie za wykonaną robotę a nie godzinę pracy to miesiąc-dwa to już góra, maksimum, bez przesady. Nikt nie ma zapier.. po 15h dziennie, ale może do układania kostki i innych robót do wykonania, więcej osób by się przydało a nie jak dziś, 3-4 osoby i jakoś tak pracowali, spokojnie bez pośpiechu,

  2. Policja znalazla sobie zyle zlota….. Jaka musi byc kondycja umyslowa piszacego takie zdanie ? Policja pojawia sie tam niezmiernie rzadko. Tymczasem wiecej kierowcow jedzie pod prąd niz prawidlowo. I dlaczego nikt nie piętnuje glupoty i cwaniactwa i stwarzania zagrożenia ,tylko hejterskie wpisy i policji ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.