Pijany kierowca na ulicach Kolbuszowej. Zatrzymali go na Jana Pawła II

Ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie miał 46-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, który wczoraj jeździł oplem po ulicach Kolbuszowej. Umożliwienie mu dalszej jazdy w tym stanie było możliwe dzięki obywatelskiej postawie jednego z kierowców.

O pijanym piracie drogowym dyżurny kolbuszowskiej policji został powiadomiony w niedzielę (08.12) około godziny 16. Z informacji zgłaszającego wynikało, że jadąc ulicą Jana Pawła II zauważył on kierowcę opla, którego zachowanie wzbudziło jego podejrzenie. Nie sygnalizował on wykonywanych manewrów podczas włączania się do ruchu, poruszał się też bez wymaganego oświetlenia.
Zgłaszający pojechał za oplem i kiedy ten zaparkował na ulicy Janka Bytnara, powiadomił policję. Funkcjonariusze przybyli na miejsce i wylegitymowali mężczyznę. Następnie zbadali jego stan trzeźwości. Miał 2,62  promila alkoholu. Jak się również okazało opel nie posiadał aktualnych badań technicznych. 46-latek stracił prawo jazdy. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.