Artystyczne wydarzenie w Kolbuszowej! „Dwójka” zaprasza na wernisaż
Jak co roku w Galerii G-2 w budynku Zespołu Szkół nr 2 w Kolbuszowej odbędzie się wernisaż wystawy prac artystycznych. To efekt 17. już edycji Międzynarodowego Pleneru Malarsko-Rzeźbiarskiego „Kolbuszowa 2017”. Wydarzenie zaplanowano na sobotę (08.07) o godzinie 17. Wstęp jest wolny.
W trakcie wystawy swoje pracy prezentować będą uczestnicy pleneru – zarówno profesjonalni artyści-malarze, rzeźbiarze, jak i miejscowe młode talenty, czyli dzieci i młodzież uczestnicząca w warsztatach malarskich. Organizatorami imprezy są: ZS nr 2 oraz Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Rzeszowie. Komisarzem wystawy jest znany kolbuszowski artysta plastyk, Maksymilian Starzec.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.