Dzień Matki i Dziecka w powiecie
W sobotę (26.05) na placu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej od godz. 14 odbędzie się Festyn Rodzinny. Zaprezentują się mażoretki, a także uczniowie „Jedynki’ i Państwowej Szkoły Muzycznej.

W programie również: mini playback show, popisy akrobatyczne, rozgrywki sportowe, trampoliny, zjeżdżalnie, kule wodne i inne atrakcje. Będzie też coś dla łasuchów. Wstęp jest wolny. Piknik organizują: SP nr 1, Zarząd Osiedla nr 3 i Akademia Piłkarska Lecha Poznań.
Tego samego dnia o godz. 15 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie odbywać się będą prezentacje artystyczne z okazji Dnia Matki, Taty i Dziecka. Na scenie zaprezentują się zespoły taneczne oraz grupa wokalno–teatralna. W programie jest również pokaz iluzji.

W niedzielę (27.05) o godz. 15 na placu przed budynkiem wielofunkcyjnym w Kolbuszowej Dolnej odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka. W programie wiele atrakcji, w tym m.in.: zabawa przy muzyce, zjeżdżalnia i upominki. Impreza potrwa do godz. 22. Wydarzenie organizują: Rada Sołecka na czele z sołtys Grażyną Halat, a także Koło Gospodyń Wiejskich w Kolbuszowej Dolnej.
 

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.