Dzień Matki i Dziecka w powiecie
W sobotę (26.05) na placu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej od godz. 14 odbędzie się Festyn Rodzinny. Zaprezentują się mażoretki, a także uczniowie „Jedynki’ i Państwowej Szkoły Muzycznej.

W programie również: mini playback show, popisy akrobatyczne, rozgrywki sportowe, trampoliny, zjeżdżalnie, kule wodne i inne atrakcje. Będzie też coś dla łasuchów. Wstęp jest wolny. Piknik organizują: SP nr 1, Zarząd Osiedla nr 3 i Akademia Piłkarska Lecha Poznań.
Tego samego dnia o godz. 15 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie odbywać się będą prezentacje artystyczne z okazji Dnia Matki, Taty i Dziecka. Na scenie zaprezentują się zespoły taneczne oraz grupa wokalno–teatralna. W programie jest również pokaz iluzji.

W niedzielę (27.05) o godz. 15 na placu przed budynkiem wielofunkcyjnym w Kolbuszowej Dolnej odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka. W programie wiele atrakcji, w tym m.in.: zabawa przy muzyce, zjeżdżalnia i upominki. Impreza potrwa do godz. 22. Wydarzenie organizują: Rada Sołecka na czele z sołtys Grażyną Halat, a także Koło Gospodyń Wiejskich w Kolbuszowej Dolnej.
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.