Groźny wypadek w Raniżowie, dwie kobiety trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]
Dziś (29.05) ok. godz. 8, na ulicy Armii Krajowej w Raniżowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ucierpiały kobiety, które kierowały tymi pojazdami. Były trzeźwe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca citroenem 27-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego skręcając w lewo zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku volkswagenem, którym kierowała 33-letnia mieszkanka gminy Raniżów, wraz z nią podróżowało 6-letnie dziecko. Na szczęście wyszło z tego całe. W przeciwieństwie do obu kobiet, które z obrażeniami trafiły do szpitala.
Policjanci wykonywali oględziny miejsca zdarzenia. Do czasu zakończenia ich czynności ruch, czyli przez kilka godzin, na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.
Fot. KPP Kolbuszowa

1 Komentarz

  1. Ciekawie kiedy ktoś tym skrzyżowaniem na poważnie się zajmie , mieszkam obok bardzo często są tam wypadki nie raz były nawet groźniejsze pewnie czekają jak ktoś zginie to będzie temat do pracy , wiem skrzyżowanie dobrze oznakowane ale ludzie często nie myślą tylko jadą prosto nie ustępując drogą Rzeszów – Wola Raniżowska bo przecież jest prosto z górki choć znak STOP jest a pierwszeństwo Kolbuszowa – Sokołów Małopolski nie obowiązuje nie raz sam byłem uczestnikiem takiego zdarzenia jak samochód prawie przeleciał przed nosem bez hamowania tylko ja jestem przygotowany bo znam to miejsce to nic się nie stało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.