To oni przecierali szlaki w kolbuszowskiej sieci

Polski Ład zrujnuje gminę? "Słychać zgrzyt zębów"

Byli antysystemowi, ostrzy i kontrowersyjni. Podnieśli ciśnienie pewnie niejednemu urzędnikowi. Pamiętacie Niezależne Kolbuszowskie Forum Dyskusyjne? Dekadę temu przecierało szlaki w raczkującemu wówczas kolbuszowskim skrawkowi Internetu.

Portal można było znaleźć pod adresem: www.dyskusja.kom.pl. Internauci mogli się  wypowiadać w działach: aktualności, polityka po kolbuszowsku, klub zainteresowań, kulturalne miasto, ogłoszenia i sport. Właścicielem i moderatorem forum był Michał Karkut. Było też kilku moderatorów.
Początki były trudne, ale z czasem przybywało nam wątków i użytkowników. Czasem zdarza się, że kogoś poniesie i napisze coś obraźliwego, ale staramy się bezwzględnie eliminować „żartownisiów”. Spotykamy się z głosami, że nasze forum jest szkodliwe, ale to nieprawda, bo prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Ważne, że nasze forum czytają osoby odpowiedzialne za naszą gminę i nasz powiat. To gwarantuje, że uwagi internautów nie pozostaną bez echa – mówił Michał Karkut na łamach Super Nowości.

Dziś po „Dyskusji” nie ma śladu. Co prawda ostatnio podobną rolę spełniał Kolbuszowski Magiel, który też specjalizował się w lokalnej polityce, ale i jego nie ma już w sieci.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.