Po pijanemu wjechał w bramę wjazdową

Natknęła się na zwłoki mężczyzny na leśnej drodze

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał 46-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, który peugeotem wjechał w bramę wjazdową na posesję w Porębach Kupieńskich.

Właścicielka zniszczonej nieruchomości mówiła, że mężczyzna był pijany. Zauważyła to, kiedy „kierowca” wyszedł z samochodu. Gdy po chwili ponownie wsiadł do niego i odjechał, kobieta powiadomiła o wszystkim kolbuszowską policję. Ta zjawiła się bardzo szybko.

Mundurowi po krótkich poszukiwaniach odnaleźli sprawcę zniszczeń. Napotkali go na innej posesji. Wyczuli od niego silny zapach alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do budynku komendy policji, gdzie zbadano go alkomatem. Okazał się, że ma 3,22 promila alkoholu w organizmie. Od kierowcy zabezpieczono również próbki krwi do badań.
46-latek trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał, policjanci przedstawili mu zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i naruszenia miru domowego. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tych czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.