Charytatywny kiermasz wielkanocny w Widełce dla chorego Karolka Pacyny

Elżbieta Pacyna: - Karolek ma coraz słabsze serduszko. Proszę o pomoc dla mojego synka [WIDEO, FOTO]

W niedzielę (02.04) w Domu Ludowym w Widełce odbędzie się kiermasz wielkanocny, z którego cały dochód trafi do Karolka Pacyny z Zarębek.
Podczas kiermaszu będzie możliwość zakupienia słodkości i ozdób. Wszystko to przygotują panie z kół gospodyń wiejskich. Na plac przy Domu Ludowym zawitają też strażacy z wozem bojowym. Będą również zabawy z animatorem. Start już o godzinie 9.

Charytatywny kiermasz wielkanocny w Widełce dla chorego Karolka Pacyny

Cały dochód z kiermaszu trafi do dwuletniego Karolka Pacyny z Zarębek, który cierpi na śmiertelną wadę serca pod postacią skrajnego zespołu Ebsteina.
Ma duży ubytek międzyprzedsionkowy drugiego stopnia oraz dwa małe mięśniowe ubytki międzykomorowe. Pomóc mu może tylko operacja w USA, na która jego rodziców nie stać.

– Gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy, z czym przyszło nam walczyć, nie mieliśmy pojęcia, co może przynieść przyszłość. Dziś wiemy, że nie możemy się poddać. Walczymy o naszego synka – Potrzebujemy ponad 600 tysięcy złotych. Dla nas jest to kwota wręcz niewyobrażalna. Dlatego zdecydowaliśmy się prosić o pomoc – wspomina pani Elżbieta Pacyna, mama chłopca.

Karolkowi można pomóc także na stronie: www.siepomaga.pl/karol-pacyna
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.